Personale

IMG_6293.jpg

Maria Schmidt Thomsen

Skoleleder
Maria@stedet-skole.dk
Tlf. 31515123

IMG_6289.jpg

Jens Thomsen

Administrativ leder
Jens@stedet-skole.dk
Tlf. 21998750

Jacob.jpg

Jacob Skovmand Rye

Pædagog med erfaring i Skolevægring, Dagbehandling og Specialundervisning.
Mail: Jacob@stedet-skole.dk

JBH.jpg

Jan Bang-Hansen

Pædagog og familieterapeut med erfaring i Skolevægring,  Dagbehandling og Specialundervisning.
Mail: Jan@Stedet-skole.dk

Conni.JPEG

Conni Vibeke Eriksen

Lærer med erfaring i specialundervisning
Mail: Conni@Stedet-skole.dk

Elsbøl.jpg

Maria Elsbøl

Ergoterapeut og Lærer studerende, med erfaring fra dagbehandling, skolevægring og specialundervisning.
Mail: Elsbol@stedet-skole.dk

welcome-sign.jpg

Sonia Gonzalbes

Lærer med erfaring fra dagbehandling og specialundervisning
mail: sonia@stedet-skole.dk

velkommen1.jpg

Eva Fredslund Jensen

Lærer og psykoterapeut med erfaring i behandlingsarbejdet og specialundervisning
Mail: eva@stedet-skole.dk

Dyssegaard.jpg

Maria Dyssegaard

Tilknyttet familieterapeut og ledelsessupervisor

Mail: steenogdyssegaard@gmail.com

Tlf. 24943138